Jarná BARCELONA – letenky z Viedne za 19€!

Barcelona , Španielsko

Ak už rozmýšľate nad tým, kam si tento rok zaletieť na výlety, máme tu pre vás tip na letenky do Barcelony v Španielsku. Spiatočné letenky z Viedne sú na začiatok jari dostupné za výborných 19€!

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 23-28.03.2022. V stredu z Viedne odletíte a o 5 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť. Budete mať teda dostatok času ako na Barcelonu tak aj na nejaký jednodňový výlet do okolia.

Okrem toho ďalšie termíny vrátane letov aj z iných letísk nájdete na na tejto stránke

WizzAir v základnej cene letenky umožňuje zobrať si menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste si k letenky prikúpili aj priority boarding, okrem tejto menšej batožiny si môžete zobrať aj väčšiu s rozmermi 55x40x23cm.

Ak by ste sa chceli o Barcelone dozvedieť niečo viac, prečítajte si náš článok „Barcelona: Top 10 miest, ktoré musíte vidieť!“ na tejto stránke

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Barcelona
19€
napr. 23-28.03.2022

Tip na ubytovanie

Travelodge Barcelona Poblenou – ubytovanie s výbornou polohou v centre mesta a tisíckami pozitívnych recenzií s priemerným hodnotením 8/10. Ubytovaní budete len 750 metrov od najbližšej pláže a 2200 metrov od ikonickej baziliky Sagrada Familia. Izby sú klimatizované a taktiež budete mať k dispozícii vlastnú kúpeľňu. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 280€ – 140€/osoba, 28€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na tejto stránke

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Rovnako tak treba mať vyplnený sanitárny formulár. Všetky informácie nájdete na príslušnej stránke Ministerstva zahraničných vecí.

Pri návrate do Viedne treba mať vyplnený tranzitný formulár

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Barcelony

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?