A aj letenky do Eilat-u v Izraeli si Ryanair povedal, že zlacní. Nedávno sme tu pre vás mali letenky s cenou 42€, dnes tu pre vás máme letenky iba za 30€!
Letieť budete pritom rovno z bratislavského letiska. Nie je teda treba presúvať sa do Viedne, Budapešti či niektorého z poľských letísk.
A kedy sa teda dá letieť za takúto cenu? Za čiastku 30€ je dostupný jediný decembrový termín 5-12.12.2019.
Minulý rok sa pritom teploty v rovnakom období pohybovali v Eilat-e niekde medzi 23-25°C. Takže si užijete aj slušnú dávku príjemných teplôt aj keď bude december.
V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste chceli na palubu aj väčšiu batožinu 55x40x20cm, treba si priplatiť priority boarding. Napríklad v termíne 23-26.11.2019 vás bude stáť +12€
Tip na ubytovanie
Custo Club – ubytovanie s výborným hodnotením v Eilat-e, v ktorom sa môžete ubytovať na celý spomenutý týždeň. Stáť vás to bude ako dvojicu iba 340€ – 170€/osoba, 24€/osoba/noc.
Alebo si kuknite celú ponuku ubytovania s viac ako 300 zariadeniami na tejto stránke.