ISTANBUL z Budapešti – jarný výlet s letenkami od 69€!

Istanbul, Turecko

Čo tak si spraviť počas mája výlet do Istanbulu? Máme tu pre vás tip na letenky na novej linke z Budapešti do populárneho tureckého mesta už od 69€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 69€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 90€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte rovnako, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 69€ + 69€ + 40€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 90€ + 90€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 17-21.05.2023. V stredu z Budapešti odletíte a o 4 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť. Avšak za takúto cenu sú dostupné letenky vo väčšine termínov počas apríla, mája aj júna 2023. Stačí si ich preklikať.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Istanbul
od 69€
napr. 17-21.05.2023

Tip na ubytovanie

Erten Konakubytovanie s dobrou polohou v Istanbule. Pri viac ako 500 hodnoteniach má priemer 8,1/10. Nachádza sa len 10 minút peši od Blue Mosque a Hagia Sophia. Izby majú vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, TV či WiFi. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 260€ – 130,00€/osoba, 32,50€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Budapešti do Istanbulu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)