ISLAND s odletom z Katovíc – letenky už od 37€!

Island krajina

Máme tu pre vás výhodné letenky na Island aj s odletom z letiska v Katoviciach. Tie sú momentálne dostupné už od výborných 37€.

Opäť – najnižšia cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členstvo zakúpené nemáte, letenky kúpite za stále veľmi dobrých 57€!

Členstvo vieme odporučiť. Na rok stojí dvojicu iba 30€ dohromady a získate ním veľmi slušné zľavy 15-20€ za spiatočnú letenku pre jednu osobu. Keď si členstvo pridáte pri kúpe letenky, zľava sa vám automaticky aplikuje aj na práve kupované letenky. Investícia sa vám teda veľmi rýchlo vráti a zvyšok roka na členstve už len benefitujete.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť 21-31.8.2020 alebo 28-31.8.2020. No na koniec augusta ich je dostupných viacero.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Väčšiu príručnú batožinu či podpalubnú batožinu si môžete k letenke prípadne priplatiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Reykjavik
37€
napr. 21/28-31.8.2020

Podmienky vstupu na Island

Pred letom sa treba vyplniť formulár na tejto stránkeIsland vyžaduje buď absolvovanie testu po prílete(platíte si ho vy) alebo karanténu. Celé podmienky si prečítajte ešte pred rezerváciou letenky na tejto stránke.

Kde hľadať lacné ubytko?

Odporúčame predovšetkým 2 portály. Prvým je Booking.com s obrovskou ponukou ubytovacích zariadení.

Druhým je Airbnb.com. Tú ponúkajú ubytovanie miestni a predovšetkým v drahších krajinách sa tu dajú nájsť veľmi výhodné cenovky.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Katovíc do Reykjaviku

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)