ÍRSKO s odletom z BRATISLAVY už za 40€!

letenky z Bratislavy do ÍRSKA

Ak by ste si na konci mája chceli zaletieť do krásneho ÍRSKA, máme tu pre vás TIP na výhodné letenky spoločnosti Ryanair s odletom z Bratislavy.

Tie si viete kúpiť už za zaujímavých 40€ za let tam aj naspäť dohromady.

Letí sa na konci mája – ako príklad môžeme uviesť napríklad termín 23-28.5.2019. Od štvrtku do utorka – čiže tam budete mať aj víkend.

Prípadne si pozrite všetky termíny na tejto stránke.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac, je tu možnosť priplatiť si priority boarding, ktorý vám umožní zobrať si so sebou aj batožinu 55x40x20cm. Stáť vás však bude 18€ navyše. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Dublin
40€
23-28.5.2019

Kde hľadať ubytovanie?

Keď už máte lacné letenky, hodilo by sa ešte aj lacné ubytovanie. Čo poviete?

  • Booking.com – známejšieho portálu asi niet. Avšak možno aj práve preto, že ide o taký „kolos“ sme s nimi nikdy žiaden problém nemali. Tisíce a tisíce ubytovacích zariadení v každej cenovej kategórii. 
  • A ak by ste predsa len nič nenašli, ešte je tu portál Airbnb.com. Tu už ponúkajú ubytko miestni a nájdete tu mnoho iných ponúk, ktoré na Bookingu nie sú. Za porovnateľné ceny. 

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Dublinu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?