INFOGRAFIKA: Kam na dovolenku cez jeseň či zimu?

Dovolenky.sme.sk inforgrafika

Počasie nám dáva jasne najavo, že zima sa nezadržateľne blíži. Rýchlo sa stmieva, vonku je pochmúrne a ak k tomu prirátame povinnosti bežných dní, na nálade to určite nikomu nepridá. Nemali by ste chuť z tohto kolobehu aspoň na chvíľu uniknúť? Ak nad niečim takým uvažujete, ste na správnom mieste. A ak hovoríme o úniku, tak nech to je niečo extra!

Portál dovolenka.sme.sk si pre vás pripravil infografiku na tému exotika. Veď práve exotické destinácie vám v týchto dňoch vedia poskytnúť vytúžené teplo a Slnkom zaliate pláže. Nechajte sa zlákať históriou opradeným Ománom, užite si nákupy v Spojených arabských emirátoch, vychutnajte si jedinečnú prírodu Zanzibaru, kochajte sa nádhernými výhľadmi na Mauríciu alebo si zaborte nohy do bieleho piesku na plážach afrických Kapverd. Neviete sa rozhodnúť?
 

Nemusíte sa obávať zdĺhavého hľadania a porovnávania informácií. Infografika nižšie to spraví za vás! Nájdete v nej tie najdôležitejšie a najpodstatnejšie informácie na porovnanie exotických krajín. Je pre vás najdôležitejšia cena letenky, či ubytovania? Pomôže vám pri rozhodovaní informácia o vízovej povinnosti? Odrádza vás dĺžka letu? Naozaj si nad tým nemusíte lámať hlavu. Prehľadná tabuľka vám pomôže nielen zorientovať sa ale poskytne vám všetko potrebné k tomu, aby ste si vybrali tú pravú dovolenku priamo pre vás. Teraz je už len na vás, kam zo slovenskej zimy uniknete!

Infografika - porovnanie zanzibar, kapverdy, dubaj, omán a maurícius

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?