INDONÉZIA: Priamym letom na Bali s odletom z Poľska už za 341€

Bali, pobrežie

Po niekoľkotýždňovej prestávke prichádzajú na scénu opäť aj výrazne zlacnené charterové lety s odletom z Poľska. Tentokrát tu pre vás máme ponuku spiatočných letov s odletom z Varšavy za skvelých 341€!

Dostupný je jediný last minute termín s odletom už pozajtra – 5.1-20.1.2017 a aj v ňom je dostupných niekoľko posledných leteniek(v dobe písania článku 3)

Veľkou výhodou týchto leteniek je to, že ide o priame letecké spojenie. Poletíte s poľskou spoločnosťou LOT Polish Airlines. 

Zobrať si so sebou môžete ako príručnú tak aj podpalubnú batožinu(hmotnosť do 20kg).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Varšava
Denpasar
341€
5-20.1.2017

PolskiBus

Ak sa nachádzate v okolí Viedne či Bratislavy, môžete využiť napríklad ponuku PolskiBus. Pri ňom v termíne 4-22.1.2017 zaplatíte za lístok Bratislava – Varšava a späť iba 27€.

Prejsť na stránky PolskiBus

Ubytovanie

Indonézia a aj Bali sú čo sa väčšiny bežných vecí(ako ubytovanie či potraviny) týka je veľmi lacná. Nemusíte sa teda obávať obrovských výdavkov. Oproti napríklad západným krajinám to je zlomok toho, čo by ste tam minuli. Ceny začínajú niekde na 4-8€/osoba/noc

Ubytovanie hľadajte cez HotelsCombined.com, ktorý vám porovná ceny zariadení na jednotlivých portáloch, ktoré rezerváciu v nich ponúkajú. Získate tým prehľad o tom, kde kúpite požadované ubytovanie najlacnejšie.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Denpasar, Bali

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?