IBIZA s odletom z Viedne – letenky už za 55€!

Ibiza party

Rozmýšľate, kde budete toto leto dovolenkovať? Máme tu pre vás ďalší tip na letenky ku moru – tentokrát na ostrov Ibiza. Letenky z Viedne sú na prvú polovicu júla dostupné už za 55€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za túto cenu je dostupný jediný termín s odletom 5.júla a návratom naspäť 12.júla 2021. Dovolenka od pondelka do pondelka. Podľa dopytu sa v priebehu nasledujúcich týždňov môžu objavovať aj ďalšie termíny s podobnými cenami.

Dostupné linky na Ibizu s cenami a kalendármi termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky je možné zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x20x 25cm. Ak by ste jej potrebovali viac, je možné si priplatiť priority boarding, kedy si na palubu budete môcť zobrať aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne je možné si dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

Ryanair momentálne umožňuje zmeniť termín letu zadarmo 7 a viac dní pred odletom alebo dokonca úplne zmeniť destináciu letu. Táto služba je za normálnych okolností spoplatnená. Platí sa iba rozdiel v cene leteniek, ak by v novovybranom termíne bola cena vyššia ako tá, za ktorú ste letenky kupovali na pôvodný termín. Ak by sa teda vyskytla nejaká nepredvídateľná okolnosť, let si môžete presunúť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Ibiza
55€
5-12.7.2021

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Od 7.júna 2021 môžu turisti vstupovať do Španielska bez karantény a potreby testov ak sú zaočkovaní oboma dávkami vakcíny a od tej poslednej prešlo najmenej 14 dní. Nezaočkovaní, ktorí sa chcú vyhnúť karanténe, musia predložiť negatívny PCR alebo AG test nie starší ako 48 hodín. (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu). Ostrovy však majú niekedy trochu odlišné podmienky, preto odporúčame sledovať aktuálne informácie.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť tento elektronický formulár!!

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tip na ubytovanie

Hostal Ibiza – jedno z lacnejších možností ubytovania na Ibize, na ktorej je počas leta ubytovanie väčšinou celkom drahé. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 630€ – 315€/osoba/noc, 45€/osoba/noc. Ubytovanie sa nachádza 10 kilometrov od letiska a asi 20 minút od pláže Talamanca.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania s desiatkami dostupných zariadení na tejto stránke.

IBIZA s odletom z Viedne - letenky už za 55€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?