HOLANDSKO s odletom z Viedne – jesenné letenky za 10€!

Eindhoven , Holandsko

Uvažujete nad spoznávaním Holandska počas jesene? Máme tu pre vás tip na letenky do Eindhovenu za výbornú cenu 10€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu sú letenky dostupné v termíne 3-10.11.2021. Od stredy do stredy.

Pravdepodobne teda nestrávite celý čas iba v Eindhovene a budete mať dostatok času pozrieť si aj ďalšie miesta v Holandsku. Napríklad vlakom do Amsterdamu sa dostanete (v jednom smere) za 21€. 

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Holandska na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Eindhoven
10€
napr. 3-10.11.2021

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Na vyhľadávanie ubytovania môžete použiť napríklad porovnávač cien Momondo, ktorý porovnáva ceny na rôznych portáloch umožňujúcich rezerváciu ubytovania.Následne odporúčame voliť väčšie známe portály s pozitívnymi recenziami.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

Kompletná ponuka ubytovania – Momondo / Airbnb.com

Vstup do Holandska a návrat na Slovensko

Dá sa očakávať, že pri zhoršujúcej sa situácii na Slovensku čoskoro Holandsko zaradí Slovensko za rizikovú destináciu. No aj pri najrizikovejších krajinách v EÚ Holandsko vyžaduje pri vstupe iba očkovanie alebo test. Nemal by byť teda problém sa do Holandska dostať.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Eindhovenu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)