HIT: 7 dní na Mallorce – letenky + ubytovanie za 133€!!

By: Tommie Hansen - CC BY 2.0

Obľúbená Mallorca, avšak často krát aj veľmi drahá, však? Ak by ste ju však radi spoznali, máme tu pre vás perfektnú ponuku, ktorú uvidíme či vôbec dnes niečo prekoná. Letenky + ubytovanie za 133€!

Letenky na Mallorcu

Aktuálne viete nájsť letenky na Mallorcu v zľave. Najlacnejšie ceny začínajú na 66€/osoba a môžete ich nájsť predovšetkým v októbrových a novembrových termínoch. 

V októbri sú na Mallorce stále veľmi prijateľné teplote – od 18-24°C. A keď sa ukážete na Slnku, bude vám ešte teplejšie.

V prípade záujmu(aj kvôli obrovskej zľave na ubytovanie nižšie), nečakajte s rezerváciou leteniek ani sekundu. Za spomenutú sumu je ich dostupných niekoľko a cena potom skočí trochu vyššie(snáď ale nie o moc)

Za najnižšiu sumu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55x40x20cm + 1 menšiu tašku. Viac tu

Bratislava – Mallorca za 66€(11-18.október 2016)

Ryanair Pelikan

Ubytovanie

Najväčšou peckou tejto ponuky je lacné ubytovanie! Aparthotel Niu d'Aus je vo väčšine termínoch(aj napríklad v novembrových) už vypredaný, každopádne vo vyššie uvedenom 11-18.október sú apartmány stále voľné.

Aktuálne máte možnosť rezervovať si ich s obrovskou zľavou 86%, čím namiesto 1862€ zaplatíte iba 266€(ak nás teda kalkulačka neklame, ušetríte presne 1596€!).

Prajeme veľa šťastia tým najrýchlejším z vás – sme si istí, že dlho po tom ako táto ponuka uzrie svetlo sveta, aktuálna nebude.

REZERVUJTE TU

ubytovanie Mallorcaletenky Mallorca

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno