Grécka KRÉTA – akciové letenky z Budapešti už od 23€!

Grécko , Kréta ,skaly, hory

Radi chodíte na dovolenky v období, keď v letoviskách už nie je toľko turistov? Dnes tu pre vás máme tip na letenky na Krétu na október, pričom cena začína už na skvelých 23€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 23€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 34€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte len o niečo málo naviac, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 23€ + 23€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 34€ + 34€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 13-20.10.2022. Vo štvrtok z Budapešti odletíte a o 7 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Keď sme pozerali počas v tomto období počas predchádzajúcich rokov – denné teploty v Heraklione sa pohybovali posledných 5 rokov pravidelne medzi 22-30°C. Najčastejšie to bolo v rozmedzí 23-25°C. Nebudú to teda také horúčavy ako počas leta – no teplo by ešte stále byť malo.

Ďalšie termíny si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Heraklion
od 23€
napr. 13-20.10.2022

Tip na ubytovanie

Drossia Palms Hotel and Nisos Beachobľúbený apartmánový hotel, ktorý má pri viac ako 900 hodnoteniach od predchádzajúcich hostí priemer 9/10. Nachádza sa 21km od letiska, 100 metrov od pláže + má aj vlastný bazén. Najlacnejšia možnosť ubytovania tu je v štúdiách s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, TV, klimatizáciou a balkónom. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 414€ – 207,00€/osoba, 29,57€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 13-20.10.2022 si viete požičať auto od 142€. To pri dvojici vychádza na 71,00€/osoba, 10,14€/osoba/deň. Pri štvorici 35,50€/osoba, 5,07€/osoba/deň. Ak by ste si nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Budapešti do Heraklionu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)