GDANSK – predĺžený víkend s letenkami za 16€!

rieka v Gdansku s loďou

Čo tak budúci mesiac navštíviť sever Poľska? Máme tu pre vás tip na lacné letenky do mesta Gdansk, pričom za letenky dáte iba 16€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 27-30.11.2021. V sobotu z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Prípadne sa dá letieť aj na dlhší termín od utorka do soboty – napríklad v termíne 16-20.11.2021

Kalendáre termínov pri letoch do mesta Gdansk si môžete pozrieť na na tejto stránke

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Gdansk
16€
napr. 27-30.11.2021

Tip na ubytovanie

World Hostel – Old Town – ubytovanie na okraji historického centra v Gdansku nachádzajúce sa len 500 metrov od lodenice. Má viac ako 1600 hodnotení s priemerom 8,8/10(za polohu až 9,5/10). Dostupnú budete mať vlastnú izbu pre dvojicu, súkromnú kúpeľňu, TV či WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 95€ – 48€/osoba, 16€/osoba/noc. V cene sú aj raňajky!

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do mesta Gdansk

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?