FUERTEVENTURA – decembrové Kanárske ostrovy za 26€!

zaľúbená dvojica na ostrove Fuerteventura

Poslednú dobu sme tu mali lacné letenky na Kanársky ostrov Lanzarote, dnes sa nám tu objavili lacné letenky aj na ďalší ostrov – Fuerteventura! Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú dostupné za skvelých 26€!

Bežné je, že sa lacnejšie letenky pohybujú medzi 50-100€, drahšie v trojciferných čiastkach.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 4-11.12.2021. V sobotu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť.

Na ostrov Fuerteventura sa lieta aj z iných letísk či inými leteckými spoločnosťami. Ďalšie linky si môžete pozrieť na na tejto stránke

Bez priplácania je možné si zobrať menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste batožiny potrebovali viac – pre ďalšiu väčšiu príručnú batožinu si treba priplatiť priority boarding, prípadne vybrať si podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Fuerteventura
26€
napr. 4-11.12.2021

Tip na ubytovanie

Atlantic Loft – ubytovanie len 150 metrov od pláže. Má výborné hodnotenia s priemerom 8,5/10 celkovo a 8,9/10 za polohu. Za apartmán na 7 nocí tu zaplatíte ako dvojica 354€ – 177€/osoba, 25€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

Podmienky vstupu do Španielska

Pri cestovaní do Španielska na vstup treba buď očkovanie alebo test(PCR nie starší ako 72 hodín alebo Ag test nie starší ako 48 hodín), prípadne potvrdenie o prekonaní ochorenia. Odporúčame sledovať príslušnú stránku na MZV.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne na ostrov Fuerteventura

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)