FRANCÚZSKO: Letenky do Nantes za 18€

Na ďalšiu mega akciu spoločnosti Volotea sme si museli chvíľku počkať. Pred pár mesiacmi po oznámení nových liniek do Marseille a Nantes Volotea vypustila letenky dostupné za 10€ tam aj naspäť. Dnes tu máme letenky za cenu 18€, čo je stále skvelá cena!

Termíny sú dostupné v rôznych dátumoch od júna do októbra 2017. Leteniek však už nie je mnoho, preto odporúčame neváhať s rezerváciou príliš dlho.

Kompletný kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke

Na to, aby ste dosiahli takúto cenu nepotrebujete byť členom Supervolotea. Ak to od vás za takúto cenu bude chcieť členstvo, znamená to, že najlacnejšie letenky sa rozpredali.

Týždenný termín je najkratší možný. Okrem príletu do Nantes a odletu späť z Nantes je tu možnosť aj letieť do Marseille a vrátiť sa z Nantes. Pri Marseille nájdete dostupné termíny na tejto stránke. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Nantes
18€
9-16.6.2017

Tip na ubytovanie

Séjours & Affaires Nantes La Beaujoire – štúdio pre dvoch za zaujímavú cenu 336€ pre dve osoby na týždeň – 118€/osoba, 16,8€/osoba/noc.

Ponuka na Airbnb – ak by ste chceli ubytovanie v centre a nevadia vám ponuky miestnych, skúste túto ponuku. Za 7 nocí tu zaplatíte 312€ – 106€/osoba, 15€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Nantes

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)