FRANCÚZSKO: Aprílové NICE – letenky z Viedne už od 30€

Nice- azúrové pobrežie

A čo tak spoznať juh Francúzska na jar? Máme to pre vás tip na letenky na koniec apríla, ktoré sú dostupné už od 30€!

Za túto cenu ponúka letenky WizzAir pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčanie, poletíte za 30€. Ak členstvo zakúpené nemáte, za letenky dáte 45€.

Ak však plánujete letenky kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady rovnako a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 45€ budete teda platiť za letenky 30€ – v prípade dvojice teda každý o 15€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady.

Jeden z termínov, ktorý sme pre vás našli je 21-28.04.2022. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť. No dá sa letieť aj v kratšom termíne 21-26.4.2022 od štvrtka do utorka.

Teploty sa v tomto období pohybujú bežne okolo 17-22°C. Na kúpanie to teda ešte príliš nebude. No na výletovanie na juhu Francúzska pri príjemných teplotách áno.

Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke

WizzAir v základnej cene letenky umožňuje zobrať si menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste si k letenky prikúpili aj priority boarding, okrem tejto menšej batožiny si môžete zobrať aj väčšiu s rozmermi 55x40x23cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Nice
od 30€
napr. 21-28.4.2022
Viedeň
Nice
od 30€
napr. 21-26.4.2022

Tip na ubytovanie

Aoustinapartmán len 50 metrov od pláže v Nice. Má zatiaľ výborné hodnotenia s priemerom 9,1/10. Za 7 nocí tu dáte ako trojica 448€ – 147€/osoba, 21,33€/osoba/noc. Má vlastnú kúpeľňu, kuchybnku či WiFi.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Nice na tejto stránke.

Covid-19: Vstup do Francúzska

Do Francúzska môžu zo Slovenska vstúpiť osoby očkované proti COVID-19 (od 12 rokov), ktoré sa musia preukázať potvrdením o očkovaní označeným QR kódom (Covid pas). Negatívny test PCR nie je potrebný.

Neočkované osoby sa musia pri vstupe do Francúzska preukázať

  • negatívnym PCR testom alebo negatívnym antigénovým testom nie starším ako 24 hodín od vystavenia výsledku (platné od 29. novembra 2021)
  • alebo potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 platným nie menej ako 11 dní a nie starším ako 6 mesiacov.

Viac informácií priamo na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko z Bratislavy pravidelne jazdí autobusová spoločnosť Slovak Lines. Na letisko vás odvezie skoro každú hodinu. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Nice

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?