Francúzske NICE – septembrové letenky z Viedne už od 30€!

Pláž v Nice pohľad zhora
By: rhodesj - CC BY 2.0

Aj do francúzskeho Nice sa dá letieť počas septembra za dvojciferné ceny! Spiatočné letenky sú aktuálne dostupné už od 30€ za let tam aj naspäť dohromady. 

Za takúto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov jeho Wizz Discount Club. Ak členstvo zakúpené nemáte, za letenky zaplatíte stále dobrých 46€.

Ak však aj členstvo zakúpené nemáte a letenky plánujete kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. To stojí na stok pre dvojicu iba 30€. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Zaplatíte dohromady teda menej a navyše budete mať na celý rok zakúpené aj členstvo.

Za najnižšiu cenu je možné letieť ako v termíne na predĺžený víkend, tak napríklad aj na plnohodnotnú týždňovú dovolenku. Na kratší výlet môžete letieť v termíne 17-20.9.2021(od piatku do pondelka), na dlhšie potom v termíne 10-17.9.2021 či 17-24.9.2021.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Nice
od 30€
17-20.9.2021
Viedeň
Nice
od 30€
10-17.9.2021

Tip na ubytovanie

Share Inn – ubytovanie len 350 metrov od pláže v Nice s veľkým množstvom hodnotení(1100+) s priemerom 8,3/10. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, WiFi či Tv a za 3 noci tu zaplatíte ako dvojica 216€ – 108€/osoba, 36€/osoba/noc. 

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Nice so stovkami ďalších zaradení na tejto stránke.

Vstup do Francúzska a návrat na Slovensko

Na vstup do Francúzska je vyžadované buď očkovanie alebo negatívny PCR/Ag test nie starší ako 72 hodín. S meniacou sa situáciou sa však podmienky môžu meniť. Odporúčame sledovať stránky MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

Francúzske NICE - septembrové letenky z Viedne už od 30€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)