Francúzske NICE s odletom z Viedne – letenky už od 40€!

Nice- azúrové pobrežie

A čo by ste povedali na dovolenku na Azúrovom pobreží? Máme tu pre vás tip na letenky na Francúzsku riviéru do Nice, ktorých cena začína už na 40€!

Najlacnejšie letenky za 40€ sú dostupné pre členov tzv. Wizz Discount Club, pre nečlenov ceny začínajú na 60€ za let tam aj naspäť dohromady.

Členstvo môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Najlacnejšie letenky sú dostupné na prelom júna/júla 2021 s odletom už budúcu stredu v termíne 30.6-7.7.2021. No po preklikaní sa ďalšími termínmi nájdete viacero možností letu za dvojcifernú čiastku.

Do Nice sa dá prípadne letieť aj inými linkami z iných letísk – dostupné linky nájdete napríklad na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Nice
od 40€
30.6-7.7.2021

Vstup do Francúzska a návrat na Slovensko

Do Francúzska majú momentálne voľný vstup osoby, ktoré sú zaočkované plným počtom dávok vakcín(väčšinou dve, pri Johnson&Johnson jedna). Ak zaočkovaní nie ste, pri vstupe je potrebné predložiť negatívny výsledok PCR alebo Ag testu starý nie viac ako 72 hodín. Celé podmienky si môžete pozrieť na stránkach MZV.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény v prípade, že ste neočkovaní. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko. Očkovaní nemusia absolvovať ani test ani karanténu.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tip na ubytovanie

Villa Eden – ubytovanie len niekoľko desiatok metrov od pláže v Nice. Za klimatizovanú izbu s vlastnou kúpeľňou, TV aj Wifi zaplatíte ako dvojica 566€ – 283€/osoba, 40,4€/osoba. Na Francúzsko super cena – hlavne keď zoberieme do úvahy, že budete len na skok od pláže a mora.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Nice so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

letenky z Viedne do Nice

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)