First minute Portoriko s odletom z Osla od 261€

By: Breezy Baldwin - CC BY 2.0

Pre milovníkov Karibiku tu máme lákavú ponuku spoločnosti Norwegian na letenky do Portorika. Tie najlacnejšie letenky koncom roka začínajú už na 261€!

Norwegian dlhodobo ponúka veľmi lacné letenky zo škandinávskych miest do USA, Karibiku, prípadne aj na JV Ázie. Portoriko za 261€ je určite veľmi konkurencieschopná ponuka nad ktorou by mal pouvažovať každý, kto plánujete navštíviť tento ostrovný štát. 

Termíny za tie najnižšie ceny nájdete hlavne počas Decembra. Nižšie uvádzame termín, kedy v Portoriku strávite týždeň, avšak pravdaže je možné si vybrať termín, kedy v Portoriku strávite aj viac času. To bude ale o niečo drahšie.

V cene letenky u spoločnosti Norwegian je príručná batožina do 10 kg, bez stravy. 

Čo sa týka leteniek do samotného Osla, v tomto období sú letenky naozaj veľmi lacné a dajú sa kúpiť bez problémov niekde medzi 10-40€ za spiatočnú letenku v prípadne spoločností RyanAir a WizzAir, od spoločnosti Norwegian sa tiež zmestíme do 100€ bez problémov. O konkrétnych dátumoch však budeme informovať najbližšie mesiace, keďže množstvo akcii ešte určite len príde. Sledujte nás!


Letenky na Portoriko

Odlet: Oslo Termín: 11-18. december 2016 | Cena: od 261€

Rezervovať

Ubytovanie

Pri rezervácii ubytovania môžete skúsiť jeden z nasledujúcich dvoch webov:

Booking.com – veľký portál plný obrovského množstva ubytovacích zariadení. Overený web, kde často krát nájdete výhodné zľavy. Bežné storno zdarma či platba až na mieste

Airbnb – možnosťou je taktiež ubytovanie u miestnych hostiteľov cez portál Airbnb

letenky San Juan

 

First minute Portoriko s odletom z Osla od 261€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.