First minute letenky na Sardíniu za 69,98€

By: Tommie Hansen - CC BY 2.0

Čo tak si naplánovať už dnes výlet či dovolenku na Sardínii a zaplatiť tak za letenky menej peňazí? Máme tu pre vás spiatočné letenky s odletom z bratislavského letiska už za 69,98€!

Občas sa objavia aj nižšie sumy ako je tá vyššie uvedená, avšak bežne sa cena letov na Sardíniu od Ryanair-u pohybuje na čiastke okolo 100€ za spiatočný let.

Termínov za najnižšiu cenu je dostupných veľmi veľa počas apríla a mája 2017. Niekoľko príkladov: 9-16.5.2017, 22-29.4.2017, 2-6.5.2017, 2-9.5.2017, 16-23.5.2017

Lety sú priame. Spoločnosť Ryanair vám za najnižšiu sumu umožňuje zobrať si so sebou príručnú batožinu s rozmermi najviac 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg + jednu menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Alghero
69,98€
9-16.5.2017

Tip na ubytovanie

Is Cannisonis – apartmány s výbornou polohou kúsok od mora a zároveň nízkou cenou. Apartmán pre troch vás na týždeň bude stáť iba 273€ – 91€/osoba, 13€/osoba/noc, čo je výborná čiastka.

Nájdete tu však aj omnoho lacnejšie možnosti ubytovania ak nutne nepožadujete ubytovanie priamo pri mori.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Alghero

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)