First minute letenky na Havaj od 689€

pláž na Havaji
By: dronepicr - CC BY 2.0

Rozmýšľate o ceste na Havaj a potrebujete dostať ten správny impulz, aby to neostalo iba pri myšlienkach? Dnes tu pre vás máme výbornú ponuku leteckých spoločností FinnAir, American Airlines a British Airlines, ktoré vás dopravia na ostrov Maui za skvelých 689€!

Ostrov Maui patrí k tým najkrajším ostrovom Havaja. V súťaži Tripadvisor Travelers‘ Choice Awards za rok 2016 bol miliónmi cestovateľov vyhlásený za najlepší ostrov na svete. 

Letenky sú dostupné v termínoch počas posledných mesiacov tohto roka – v októbri, novembri a decembri. Mimo iných si môžete zakúpiť aj vianočný termín. Vo veľa prípadoch je však dostupných už len niekoľko posledných leteniek. V prípade záujmu sa poponáhľajte!

 Lety sú s dvoma prestupmi. Najskôr vás spoločnosť British Airways dostane do Londýna, odkiaľ letíte so spoločnosťou FinnAir do Los Angeles a následne s American Airlines na Maui. Cesta späť je s tými istými spoločnosťami. 

Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23kg. 

Kalendár termínov

Praha - Maui od 689€

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Maui

First minute letenky na Havaj od 689€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.