First minute letenky na Havaj od 689€

pláž na Havaji
By: dronepicr - CC BY 2.0

Rozmýšľate o ceste na Havaj a potrebujete dostať ten správny impulz, aby to neostalo iba pri myšlienkach? Dnes tu pre vás máme výbornú ponuku leteckých spoločností FinnAir, American Airlines a British Airlines, ktoré vás dopravia na ostrov Maui za skvelých 689€!

Ostrov Maui patrí k tým najkrajším ostrovom Havaja. V súťaži Tripadvisor Travelers‘ Choice Awards za rok 2016 bol miliónmi cestovateľov vyhlásený za najlepší ostrov na svete. 

Letenky sú dostupné v termínoch počas posledných mesiacov tohto roka – v októbri, novembri a decembri. Mimo iných si môžete zakúpiť aj vianočný termín. Vo veľa prípadoch je však dostupných už len niekoľko posledných leteniek. V prípade záujmu sa poponáhľajte!

 Lety sú s dvoma prestupmi. Najskôr vás spoločnosť British Airways dostane do Londýna, odkiaľ letíte so spoločnosťou FinnAir do Los Angeles a následne s American Airlines na Maui. Cesta späť je s tými istými spoločnosťami. 

Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23kg. 

[vc_cta_button call_text=“Praha – Maui od 689€“ title=“Kalendár termínov“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://www.pelikan.sk/sk/calendars/list/3957?a_aid=53c9174da33b9″ el_class=“text_call“]

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Maui

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)