Exotický ZANZIBAR – letenky s KLM už za 469€!

A čo by ste povedali na dovolenku v exotike? Spiatočné letenky s odletom z Viedne na Zanzibar v Indickom oceáne sú aktuálne dostupné za 469€!

Letí sa s kvalitnou európskou leteckou spoločnosťou KLM(holandská aerolinka). Prestupuje sa jediný krát v Amsterdame + pri ceste tam absolvujete ešte technický stop v Dar Es Salaam v Tanzánii.

Termíny sú dostupné na rôzne dátumy od novembra 2021 do apríla 2022. Z dostupných termínov odporúčame zvoliť tie na prelome februára a marca, kedy na Zanzibare býva veľmi príjemné počasie bez väčšieho množstva zrážok – napríklad 27.2-10.3.2022.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

V cene už máte aj možnosť zobrať si okrem príručnej batožiny aj podpalubnú. Pri týchto letenkách teda za ňu už netreba doplácať.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zanzibar
469€
november 2021 – apríl 2022

Tip na ubytovanie

Nest Style Zanzibar4**** ubytovanie s vlastnými bazénmi priamo pri pláži. Hodnotenia, ktoré zatiaľ má sa pohybujú medzi 9,5-10/10. Za izbu pre dvoch s vlastnou kúpeľňou či WiFi zadarmo zaplatíte za 11 nocí 844€ – 422€/osoba, 38€/osoba/noc. V cene sú aj raňajky. 

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení na Zanzibare na tejto stránke.

Covid-19: Podmienky vstupu na Zanzibar a návrat na Slovensko

Podmienkou vstupu na Zanzibar je negatívny PCR test pred cestou + registrácia na afyamsafiri.moh.go.tz

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Viedne na Zanzibar

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.2 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?