Existuje aplikácia, s ktorou nikdy nezmeškáte svoj let

By: Ken Mist - CC BY 2.0

Keď ste na cestách, pravdepodobne posledná vec, ktorú chcete robiť, je počítať, koľko času potrebujete na to, aby ste vyrazili na letisko. Ako dlho mi cesta bude trvať? Aká je situácia na cestách? Aký je najlepší spôsob dostať sa na letisko? Aplikácia pre cestovateľov TripIt vám uľahčí chytiť let načas a vyhnete sa tak zbytočnému stresu.

Aplikácia je vybavená novou aktualizáciou Go Now, ktorá vám povie, kedy je najvyšší čas odísť na letisko. Dokonca, pošle vám aj oznámenie 10 minút pred tým, než je čas ísť. 24 hodín pred letom môžete skontrolovať navrhovaný čas odchodu na letisko, ktorý vyplýva z vašej aktuálnej polohy, stavu letu a situácie na cestách. Dve hodiny pred tým, než musíte odísť, aplikácia spustí odpočítavanie a ukáže vám, koľko času máte do odchodu. Po tom, čo vyrazíte, bude vás informovať o predpokladanom čase príchodu na letisko.

TripIt – By: https://www.imore.com/sites/imore.com/files/field/image/2013/05/tripit_iphone_hero-fixed.jpg

S pomocou aplikácie si udržíte všetky cestovné plány na jednom mieste a zobrazíte si svoje trasy kedykoľvek a na akomkoľvek zariadení. Pomôže vám rýchlo nájsť alternatívne lety a voľné sedadlá v prípade, že potrebujete nanovo zarezervovať let. Aplikácia posiela upozornenia v reálnom čase, preto ak sa náhodou stane, že váš let bude zrušený, ihneď vás o tom bude informovať, rýchlejšie ako letecké spoločnosti. Umožní vám zarezervovať si to najlepšie miesto v lietadle, stačí, ak zadáte svoje preferencie a aplikácia vás upozorní, ktoré miesta sú k dispozícii.

Funkcia TripIt Navigator vám pomôže dostať sa z bodu A do bodu B ľahšie, pomocou vyhľadávacieho nástroja, ktorý vám ukáže vhodné možnosti dopravy. Zároveň vám ukáže odhadované náklady a cestovné časy pre jednotlivé možnosti, a tak sa môžete rozhodnúť, ktorá voľba je pre vás výhodnejšia.

TripIt – By: https://www.tripit.com/blog/wp-content/uploads/2013/09/Card-View-Screens.png

TripIt zároveň ponúka možnosť zrušenia letov a získanie cestovnej náhrady. Sleduje zmeny cestovného a informuje o možnom vrátení peňazí.  Aplikácia je automatická, všetko, čo pre získanie cestovného plánu musíte urobiť je, že dopredu zadáte váš email. Všetky svoje plány tak môžete vidieť na jednom mieste a na akomkoľvek zariadení.

TripIt – By: https://www.tripit.com/blog/wp-content/themes/whiteboard/images/imported-images/6a00d83452166469e20168e88912e9970c-800wi

Autor článku: Bc. Zuzana Benková

zdroj: tripit.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

1 komentár

  1. Ahoj, pouzivam Tripit uz tu chvilku, ale nie Pro verziu. Velmi sa mi paci, hlavne importovanie rezervacii, ktore potom automaticky sa objavia uz s vyplnenymi udajmi ako telcislo, adresa, booking number, atd. Jedine chyba moznost zmenit poradie presunom, lebo to zavadzia ked mam na jeden den viac noteov napr, alebo ked automaticky da checkout neskor, ako som ja zadal trip manualne autobusom, alebo poznamku na rano. Inac super, vsetko mas na jednom mieste a funguje aj offline!
    Ohladom notifikacii o zrusenie letu, ked dobre viem tak to funguje len pre Pro verziu, ked nie tak prepacte, mylil som sa. BTW, ked zrusenie alebo meskanie letu, tak potom jednoznacne Flight Refund SK, mne uz pomohli pri meskani letu nad 3 hod., su skvele a profici. Vrelo odporucam! 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.