EUROWINGS: Veľkonočné letenky po Európe od 66€

Barcelona , Španielsko

Neskoro si si uvedomil, že by si počas Veľkonočných sviatkov niekam „vypadol“ a letenky sú už teraz všade drahé? Stále nie je nič stratené. V takýchto prípadoch je tu stále tzv. Blind Booking od Eurowings, s ktorým si stále nejaký ten výlet naplánovať môžeš. 

O čo ide? 

V princípe to je jednoduchá hazardná hra 😀 Na stránkach Eurowings si vyberieš výber miest „Europe mix“, zaplatíš 66€ a nemecká letecká spoločnosť ti náhodne vyberie jedno z týchto miest, do ktorého sa vyberieš. 

Europe Mix ponúka mestá Barcelona, Birmingham, Kolín nad Rýnom, Dusseldorf, Hamburg, Hanover, Londýn, Nice, Norimberg, Pisa, Rím Stuttgart.

Z týchto miest ti Eurowings náhodne vyberie jedno do ktorého poletíš. Myslelo sa tu však aj na to, že do niektorých miest by si možno letieť nechcel a preto si môžeš niektoré z miest(prípadne viacero) zo zoznamu, z ktorého sa bude „žrebovať“ vyškrtnúť, cena sa ti však zvýši o 5€.

To znamená, že ak nechcem letieť do Hanoveru, môžem ho zo zoznamu vyhodiť, zaplatím 71€ a Eurowings mi vyberie kam budem letieť z miest, ktoré tam ostali.

Sun and Beach

Okrem miest v „Europe Mix“ pridal len nedávno Eurowings aj ďalší zoznam miest na Blind Booking s názvom „Sun and Beach“.

V tomto zozname sa nachádzajú skutočne atraktívne mestá: Faro, Jerez de la Frontera, Kavala, Lamezia Terme, Malaga, Malta, Olbia(Sardínia), Palma de Mallorca, Porto, Zadar

Pri tomto Blind Booking-u zaplatíš za letenku 99,98€ a systém ti vyberie jednu z vyššie uvedených miest. Stráviť Veľkú noc v takom Porte či v regióne Algarve na juhu Portugalska nie je vôbec odveci, však? 

V ktorých termínoch môžem letieť?

Pri Europe Mix sú dostupné asi všetky termíny aj počas Veľkej Noci – pokojne aj na predĺžený víkend 14-17.4.2017. 

Pri mestách zo „Sun and Beach“ je to s dostupnosťou omnoho horšie. Termín 15-22.4.2017 vyzerá ako jediný dostupný počas Veľkonočných sviatkov.

letenky po Európe s Eurowings

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno