ESTÓNSKO – Tallinn z Viedne za 16€!

Tallinn, Estónsko

Aj do Tallinnu sa dá Ryanairom letieť tento november za výbornú cenu. Spiatočné letenky sú dostupné za 16€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 25-28.11.2021. Aj časy letov sú také, že v hlavnom mesta Estónska strávite veľa času – odlietate vo štvrtok ráno a späť letíte v nedeľu večer.

Ďalšie dostupné termíny: 11-14.2021(štvrtok – nedeľa), 23-28.11.2021(utorok – nedeľa).

Pri rezervácii treba ísť buď priamo cez náš link nižšie, prípadne cez túto stránku, prípadne na stránkach Ryanairu pri rezervácii vyplniť promo link „PROMO30P“.

Treba rátať s tým, že Ryanair umožňuje pri najnižšej cene zobrať si iba menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. No samozrejme dá sa v prípade potreby priplatiť si aj ďalšiu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Tallinn
16€
napr. 25-28.11.2021

Tip na ubytovanie

16eur – Fat Margaret's – skvele hodnotené ubytovanie v centre Tallinnu. Má viac ako 5000 hodnotení s priemerom 8,6/10( z toho až 9,5/10 za polohu ). Za 3 noci tu zaplatíte ako dvojica 100€ – 50€/osoba, 16,6€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Estónska a návrat na Slovensko

Vstup do Estónska majú najjednoduchší plne zaočkované osoby, prípadne osoby, ktoré počas posledných 6 mesiacov prekonali Covid-19. Stačí sa preukázať očkovaním alebo potvrdením o prekonaní. Plne nezaočkované osoby majú povinnosť karantény aj testovania. Viac informácii nájdete na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

Pri návrate sa plne zaočkované osoby na hraniciach preukážu napríklad Green Passom. Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko. Netreba zabudnúť na registráciu do eHranice.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Tallinnu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)