EGYPT: SHARM EL SHEIKH počas marca s letenkami od 50€!

Egyptian sunbeds on the beach, Sharm El Sheikh, Egypt

Marcová dovolenka v Egypte! Zaleťte si do Sharm El Sheikh s letenkami, ktoré sú na marec dostupné už od 50€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount ClubAk ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 50€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 70€.

Ak však plánujete letenky kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady menej a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 70€ budete teda platiť za letenky 50€ – v prípade dvojice teda každý o 20€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady.

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 15-22.03.2022. V utorok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke

Treba rátať s tým, že WizzAir umožňuje pri najnižšej cene zobrať si iba menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. No samozrejme dá sa v prípade potreby priplatiť si aj ďalšiu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Sharm el-Sheikh
od 50€
napr. 15-22.03.2022

Tip na ubytovanie

Xperience St. George Sharm El Sheikh 4**** All Inclusive ubytovanie v Sharm El Sheikh s viac ako 2500 hodnoteniami s priemerom 8,1/10. Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, WiFi a TV. Zariadenie má vlastné bazény

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Sharm El Sheikh na tejto stránke.

Covid-19: Podmienky vstupu do Egypta

Od 24. júna 2021 umožňuje Egypt vstup na svoje územie všetkým osobám s dokončením očkovacím cyklom bez nutnosti predloženia PCR-testu.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko z Bratislavy pravidelne jazdí autobusová spoločnosť Slovak Lines. Na letisko vás odvezie skoro každú hodinu. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky Sharm El Sheikh

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)