EGYPT: SHARM EL SHEIKH počas marca s letenkami od 50€!

Egyptian sunbeds on the beach, Sharm El Sheikh, Egypt

Marcová dovolenka v Egypte! Zaleťte si do Sharm El Sheikh s letenkami, ktoré sú na marec dostupné už od 50€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount ClubAk ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 50€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 70€.

Ak však plánujete letenky kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady menej a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 70€ budete teda platiť za letenky 50€ – v prípade dvojice teda každý o 20€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady.

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 15-22.03.2022. V utorok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Prípadne ak vám nevyhovuje termín, môžete si pozrieť ďalšie možnosti letov aj na na tejto stránke

Treba rátať s tým, že WizzAir umožňuje pri najnižšej cene zobrať si iba menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. No samozrejme dá sa v prípade potreby priplatiť si aj ďalšiu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Sharm el-Sheikh
od 50€
napr. 15-22.03.2022

Tip na ubytovanie

Xperience St. George Sharm El Sheikh 4**** All Inclusive ubytovanie v Sharm El Sheikh s viac ako 2500 hodnoteniami s priemerom 8,1/10. Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, WiFi a TV. Zariadenie má vlastné bazény

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania v Sharm El Sheikh na tejto stránke.

Covid-19: Podmienky vstupu do Egypta

Od 24. júna 2021 umožňuje Egypt vstup na svoje územie všetkým osobám s dokončením očkovacím cyklom bez nutnosti predloženia PCR-testu.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko z Bratislavy pravidelne jazdí autobusová spoločnosť Slovak Lines. Na letisko vás odvezie skoro každú hodinu. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky Sharm El Sheikh

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?