Májový výlet do jedného z najkrajších miest Veľkej Británie? Spiatočné letenky s odletom z Viedne už za 34€!
Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 18-22.05.2022. V stredu z Bratislavy odletíte a o 4 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.
Za rovnakú cenu sa dá letieť aj o týždeň neskôr v termíne 25-29.05.2022.
Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.
V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).
Kde hľadať lacné ubytovanie?
Pri rezervovaní ubytovania vieme odporučiť dva medzinárodné portály –Trivago či Booking.com. Nájdete tam najširšiu ponuku ubytovacích zariadení a nemal by byť problém vybrať si.
Ako alternatívu potom môžete skúsiť portál Airbnb.com, kde ponúkajú ubytovanie aj miestni – izby, byty či celé domy.
Pred cestou si prečítajte aj:
- 8 čarovných miest v Anglicku (o ktorých možno neviete)!
- Top 10 miest v Škótsku (ktoré musíte vidieť)
- Edinburgh ako škótsky klenot alebo Atény severu!
- Cultybraggan camp. Miesto dýchajúce vojnovou históriou (vzdialené 84km od letiska)
- Hrad Dunnottar. Okázalosť na skalnom pobreží Škótska (vzdialené 176km od letiska)
- Jaskyňa Fingal. Zaujímavý geologický útvar, ktorý podľa legendy spájal Škótsko a Írsko (vzdialené 197km od letiska)
- Eilean Donan. Najznámejší a najviac fotografovaný škótsky hrad (vzdialené 306km od letiska)