DUBROVNÍK s odletom z Viedne – júlové letenky už za 48€!

Dubrovník, Chorvátsko

Aj do Dubrovníka sa dá letieť počas júla za výhodné ceny! Spiatočné letenky na budúci mesiac sú dostupné už za 48€ za let tam aj naspäť dohromady.

Za najnižšiu cenu je dostupný kratší termín na 4 noci – 18-22.7.2021. Stihnete si teda pozrieť historické centrum aj priľahlé okolie a nejaký čas stráviť aj pri mori. Ak by ste však chceli letieť na dlhšie, za 54€ sú dostupné letenky v termíne 18-29.7.2021 či za 56€ v termíne 22-29.7.2021

Prípadne si môžete pozrieť ďalšie linky do Dubrovníka s konkrétnymi kalendármi termínov na na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Dubrovník
48€
18-22.7.2021

Vstup do Chorvátska a návrat na Slovensko

Chorvátsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. 

Po návrate na Slovensko nemusia mať zaočkovaní ani test ani karanténu. Nezaočkovaní musia absolvovať PCR alebo Ag test. Plánuje sa však sprísňovanie opatrení pri vstupe do krajiny, ktorého detaily zatiaľ nepoznáme. Podľa vyjadrení predstaviteľov MZ a MZV by sa však pravdepodobne zaočkovaných dotknúť nemalo.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tip na ubytovanie

Studio Apartments Sonatina – ubytovanie priamo v historickom centre Dubrovníka. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 308€ – 154€/osoba, 38,5€/osoba/noc. Dostupné budete mať celé štúdio s klimatizáciou, TV, vlastnou kúpeľňou a WiFi. Predchádzajúci dovolenkári hodnotia zariadenie priemerne 9,2/10. 

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Dubrovníku so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

letenky do Dubrovníka

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?