DUBROVNÍK na predĺžený víkend – letenky z Viedne už za 29€!

Dubrovník - By: Ivan Ivankovic - CC BY 2.0

A čo by ste povedali na predĺžený víkend v chorvátskom Dubrovníku? Počas septembra si tam môžete zaletieť už za 29€ za let tam aj naspäť dohromady!

Ako príklad môžeme uviesť termín 16-19.9.2021 – vo štvrtok podvečer odletíte a v nedeľu doobeda sa vrátite naspäť.

Za rovnakú cenu sa dá letieť aj na dlhší výlet/dovolenka – v termíne 16-23.9.2021. Počas predchádzajúcich rokov sa v tom istom období pohybovali teploty v Dubrovníku medzi 24-31°C.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Dubrovníka na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Dubrovník
29€
napr. 16-19.9.2021

Tip na ubytovanie

Apartments Paula – ubytovanie priamo pri hradbách starého mesta v Dubrovníku. Za štúdio s terasou, výhľadom na more, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou a Wifi zaplatíte za 3 noci 170€ – 85€/osoba, 28,3€/osoba/noc. Zariadenie má viac ako 120 hodnotení s priemerom 9,2/10. 

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania v Dubrovníku so stovkami ďalších zariadení na tejto stránke.

Vstup do Chorvátska a návrat na Slovensko

Na vstup do Chorvátska je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19(euópsky certifikát). Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

letenky z Viedne do Dubrovníka

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)