DUBAJ ešte lacnejšie – letenky z Budapešti už od 48€!

dubaj mesto a more

Aj do Dubaja sú dnes letenky lacnejšie ako inokedy! WizzAir aktuálne ponúka pre členov Wizz Discount Club letenky za výnimočne nízku cenu – už od 48€!

Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho zakúpený máte, letenky vás budú stáť veľmi málo, keďže dnes má WizzAir na letenky pre členov akciu. Cena pre nečlenov je 80€.

Ak však plánujete letenky kupovať, odporúčame kupovať aj členstvo Wizz Discount Club. Zaplatíte dohromady menej a navyše budete mať na ďalší rok zakúpené aj členstvo. Členstvo sa dá prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Namiesto 80€ budete teda platiť za letenky 48€ – v prípade dvojice teda každý o cca 32€ menej. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu dohromady. Aj s členstvom vás to teda ako dvojicu bude stáť cca o 34€ menej.

A kedy sa dá teda letieť? Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 5-12.10.2021. Ak by ste však chceli letieť neskôr, v termíne 14-21.11.2021 kúpite letenky od 104€(cena pre členov WDC).

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Dubaj
od 48€
5-12.10.2021

Tip na ubytovanie

Four Points by Sheraton Bur Dubai 4**** ubytovanie s dobrou polohou v Dubaji so stovkami pozitívnych hodnotení s priemerom 8,1/10. Za týždeň tu zaplatíte ako dvojica 422€ – 211€/osoba, 30€/osoba/noc.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení v Dubaji na tejto stránke.

Vstup do Dubaja a návrat na Slovensko

Všetci cestujúci(zaočkovaní aj nezaočkovaní) sa musia pred cestou preukázať negatívnym RT-PCR negatívnym testom na Covid-19.(za 37€ sa dá objednať TU) Následne treba mať vyplnené tlačivo o zdravotnom stave a povinne si stiahnuť ich aplikáciu. Po prílete do Dubaja vás odtestujú ešte raz zadarmo a do výsledku testu musíte ostať na ubytovaní(zväčša pár hodín). Tlačivo a informácie o stiahnutí aplikácie budú k dispozícií ako v lietadle, tak i po pristáti pred pasovou kontrolou. Viac info na stránkach MZV

Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

letenky z Budapešti do Dubaja

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?