Dovolenka v EGYPTE – letenky na marec/apríl od 85€!

Egyptian sunbeds on the beach, Sharm El Sheikh, Egypt

Čo tak si spraviť dovolenku už začiatkom jari? Máme tu pre vás tip na letenky do slnečného egyptského letoviska Sharm El Sheikh s cenou už od 85€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 85€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 105€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 85€ + 85€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 105€ + 105€ bez členstva. S tým rozdielom, že to členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Letieť je možné v termíne 20.03-01.04.2023. V pondelok z Viedne odletíte a o 12 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť. Na konci marca môžete očakávať teploty bežne niekde medzi 25-30°C. Niekedy to vyskočí aj mierne nad, niekedy mierne pod.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Sharm el-Sheikh
od 85€
napr. 20.03-01.04.2023

Tip na ubytovanie

Jolie Ville Golf & Resort5* ubytovanie asi 5km od letiska v Sharm El Sheikh s viac ako 1300 hodnoteniami s priemerom 8/10. Má vlastné bazény, súkromnú pláž, tenisový kurt, fitness centrum či golfové ihrisko. Izby sú klimatizované s balkónom a TV. Za najnižšiu cenu máte v cene aj raňajky, o pár stoviek eur navyše viete ísť aj All Inclusive. Za 12 nocí zaplatíte ako dvojica 792€ – 396,00€/osoba, 33,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Egypta

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)