Dovolenka na Malte s letenkami a ubytovaním na 6 nocí cez Veľkú Noc iba od 388 €

Malta Gozo
Malta Gozo

Máme tu tip na Veľkonočnú dovolenku na Malte s letenkami od Ryanair za 145 EUR  z Bratislavy a s našim tipom na ubytovanie v Mayflower Hotel Malta za 243 EUR na osobu s raňajkami a bezplatnym zrušením rezervácie. Tento pôvabný hotel, umiestnený v Saint Paul's Bay, len 700 metrov od Maltského národného akvária a krátkej 5-minútovej prechádzky od pláže Bugibba Perched Beach, je dokonalým miestom pre váš oddych. Celkovo vás tak šesť nocí dovolenky vyjde na 388 EUR za letenky a ubytovanie. Rezervujte ešte dnes – keďže ide o obľúbený veľkonočný termín. Ubytovanie môžete prípadne zrušiť a vybrať si neskôr iné.

Rezervujte si letenky a ubytovanie včas:

Prenajmite si aj auto a preskúmajte celý ostrov

Rezervujte si vopred čím skôr auto cez discovercars od 34 EUR alebo 116 EUR s plným poistenim (odporúčame) na celý pobyt.

Mayflower Hotel Malta ponúka hosťom komfortné a klimatizované izby s vlastnými kúpeľňami, šatníkovou skriňou, TV s plochou obrazovkou a rýchlovarnou kanvicou. Niektoré izby majú dokonca balkón. Vychutnajte si raňajky formou bufetu a relax na slnečnej terase s bazénom alebo využite fitnescentrum. S bezplatným Wi-Fi pripojením budete vždy online.

Personál recepcie hovorí nemecky a anglicky a je vám k dispozícii 24 hodín denne, aby vám poskytol potrebné informácie o okolí. Medzinárodné letisko Malta je od hotela vzdialené 18 km.

Nezmeškajte túto skvelú príležitosť na dovolenku na Malte, kde si môžete užívať jarné dni s priemernými teplotami okolo 17 stupňov Celzia.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 16

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?