Dovolenka na Malte s letenkami a ubytovaním na 6 nocí cez Veľkú Noc iba od 388 €

Malta Gozo
Malta Gozo

Máme tu tip na Veľkonočnú dovolenku na Malte s letenkami od Ryanair za 145 EUR  z Bratislavy a s našim tipom na ubytovanie v Mayflower Hotel Malta za 243 EUR na osobu s raňajkami a bezplatnym zrušením rezervácie. Tento pôvabný hotel, umiestnený v Saint Paul's Bay, len 700 metrov od Maltského národného akvária a krátkej 5-minútovej prechádzky od pláže Bugibba Perched Beach, je dokonalým miestom pre váš oddych. Celkovo vás tak šesť nocí dovolenky vyjde na 388 EUR za letenky a ubytovanie. Rezervujte ešte dnes – keďže ide o obľúbený veľkonočný termín. Ubytovanie môžete prípadne zrušiť a vybrať si neskôr iné.

Rezervujte si letenky a ubytovanie včas:

Prenajmite si aj auto a preskúmajte celý ostrov

Rezervujte si vopred čím skôr auto cez discovercars od 34 EUR alebo 116 EUR s plným poistenim (odporúčame) na celý pobyt.

Mayflower Hotel Malta ponúka hosťom komfortné a klimatizované izby s vlastnými kúpeľňami, šatníkovou skriňou, TV s plochou obrazovkou a rýchlovarnou kanvicou. Niektoré izby majú dokonca balkón. Vychutnajte si raňajky formou bufetu a relax na slnečnej terase s bazénom alebo využite fitnescentrum. S bezplatným Wi-Fi pripojením budete vždy online.

Personál recepcie hovorí nemecky a anglicky a je vám k dispozícii 24 hodín denne, aby vám poskytol potrebné informácie o okolí. Medzinárodné letisko Malta je od hotela vzdialené 18 km.

Nezmeškajte túto skvelú príležitosť na dovolenku na Malte, kde si môžete užívať jarné dni s priemernými teplotami okolo 17 stupňov Celzia.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 16

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.