Dovolenka na Kréte – letenky na august/september už od 20€!

Kréta - výhľad

Stále ešte uvažujete nad letnou dovolenkou? Máme tu pre vás tip na letenky na ostrov Kréta na prelom septembra a októbra, ktoré sú dostupné už od 20€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za túto cenu ponúka letenky spoločnosť WizzAir pre členov Wizz Discount Club. Ak aj členstvo ale zakúpené nemáte – poletíte za dobrú cenu 35€.

Členstvo však môžeme odporučiť. Dá sa prikúpiť priamo pri rezervácii letenky a zľava plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. Členstvo pritom stojí na rok 30€ pre dvojicu a bežná zľava pri spiatočnej letenke pre jednu osobu je 15-20€. Veľmi rýchlo teda na členstve ako takom profitujete.

Za najnižšiu cenu sa letí v termíne 26.8-2.9.2021. Vo štvrtok ráno odlietate z Viedne, o týždeň neskôr doobeda letíte naspäť.

Ďalšie linky do Chanie ale aj do Heraklionu na Kréte si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Chania
od 20€
26.8-2.9.2021

Tip na ubytovanie

Veronica Hotel3*** ubytovanie 15 kilometrov od letiska v Chanii. Dostupné budete mať štúdio s vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, TV či WiFi. Zariadenie má aj vlastný bazén. Najbližšie pláže máte od ubytovania len 300 metrov. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 412€ – 206€/osoba, 29,4€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Kréte so stovkami ďalších ubytovacích zariadení na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadované očkovanie, negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

Dovolenka na Kréte - letenky na august/september už od 20€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?