Dovolenka na Cypre na 7 nocí od 309 EUR. Letenky plus ubytovanie s raňajakmi

Nissi beach Cyprus
Nissi beach, Ayia Napa, Cyprus

Naplánujte svoj únik do slnečného raja na Cypre v termíne 21. – 28. máj. Za letenky zaplatíte len 79 EUR a náš tip na ubytovanie s raňajkami stojí 230 EUR na osobu na celých 7 nocí, vrátane možnosti bezplatného zrušenia rezervácie. Celkovo vás teda týždenná dovolenka na Cypre v obľúbenej destinácii Ayia Napa vyjde na výhodných 309 EUR!

Tip: Ak by ste šli štyria, cena za ubytovanie by bola spolu iba 739 EUR, či%ze iba 185 EUR na osobu. Dovolenka na osobu by teda s letenkami stála iba 264 EUR. Ubytovanie pre 4 osoby aj s raňajkami tu.

Rezervujte si letenky a ubytovanie včas

Ubytovanie v New Famagusta Hotel & Suites vám ponúka pohodlie a luxus v srdci Ayia Napa. Tento moderný hotel ponúka štýlové a komfortné izby, ideálne pre relax po dni plnom dobrodružstiev. S raňajkami zahrnutými v cene budete mať ideálny štart do nového dňa. Ubytovanie zahŕňa aj prístup k bazénu a wellness, čo vám umožní ešte viac si užiť vašu dovolenku.

Požičajte si auto

Rezervujte si auto vopred s bezplatným stornom a ušetrite. Rezervujte cez Discovercars s bezplatným zrušenim aj s poistením.

Ayia Napa je známa svojimi krásnymi plážami, živým nočným životom a bohatou kultúrou. Toto stredomorské mestečko ponúka ideálnu kombináciu relaxu na pláži a objavovania historických pamiatok. Odpočívajte na zlatých piesočnatých plážach, ochutnávajte miestne delikatesy a nechajte sa uniesť rytmom cyperskej hudby.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.5 / 5. Počítadlo: 30

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.