Dovolenka na Cypre cez májový sviatok od 265 € na 7 nocí. Letenky plus ubytovanie s raňajkami

Nissi beach Cyprus
Nissi beach, Ayia Napa, Cyprus

Pripravte sa na nezabudnuteľný výlet na Cyprus, krásny ostrov v Stredozemnom mori, s letenkami z Viedne za len 87 EUR a ubytovaním v rodinných apartmánoch Pagona Holiday za 178 EUR na osobu. Tento výlet, plánovaný v termíne 25.4. – 2.5., vám umožní ušetriť jeden deň dovolenky vďaka štátnemu sviatku 1. mája. Celková cena za dovolenku tak vyjde na 265 EUR.

Rezervujte si letenky a ubytovanie včas:

Spolu za letenky a ubytovanie na osobu na 7 nocí cez ideálny termín cez májový sviatok vychádza 87 EUR letenky + 178 EUR ubytovanie = 265 EUR. 

Pagona Holiday apartmány sú ideálne situované len 400 metrov od Stredozemného mora a pláže, poskytujúce príjemný pobyt blízko mora. Všetky izby sú priestranné a vybavené balkónom a kuchynským kútom. Niektoré apartmány ponúkajú malebný výhľad na mesto Paphos. Každý apartmán je jednoducho, no pohodlne zariadený.

Hostia môžu využiť vonkajší bazén, vírivku a relaxovať v bare pri bazéne. Navyše, parkovanie je k dispozícii zdarma na súkromnom parkovisku. Prístav Paphos je len 10 minút chôdze od apartmánov a kostol Agioi Anargyroi je situovaný 350 metrov od ubytovania.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.3 / 5. Počítadlo: 33

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?