Dovolenka na Cypre cez májový sviatok od 265 € na 7 nocí. Letenky plus ubytovanie s raňajkami

Nissi beach Cyprus
Nissi beach, Ayia Napa, Cyprus

Pripravte sa na nezabudnuteľný výlet na Cyprus, krásny ostrov v Stredozemnom mori, s letenkami z Viedne za len 87 EUR a ubytovaním v rodinných apartmánoch Pagona Holiday za 178 EUR na osobu. Tento výlet, plánovaný v termíne 25.4. – 2.5., vám umožní ušetriť jeden deň dovolenky vďaka štátnemu sviatku 1. mája. Celková cena za dovolenku tak vyjde na 265 EUR.

Rezervujte si letenky a ubytovanie včas:

Spolu za letenky a ubytovanie na osobu na 7 nocí cez ideálny termín cez májový sviatok vychádza 87 EUR letenky + 178 EUR ubytovanie = 265 EUR. 

Pagona Holiday apartmány sú ideálne situované len 400 metrov od Stredozemného mora a pláže, poskytujúce príjemný pobyt blízko mora. Všetky izby sú priestranné a vybavené balkónom a kuchynským kútom. Niektoré apartmány ponúkajú malebný výhľad na mesto Paphos. Každý apartmán je jednoducho, no pohodlne zariadený.

Hostia môžu využiť vonkajší bazén, vírivku a relaxovať v bare pri bazéne. Navyše, parkovanie je k dispozícii zdarma na súkromnom parkovisku. Prístav Paphos je len 10 minút chôdze od apartmánov a kostol Agioi Anargyroi je situovaný 350 metrov od ubytovania.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.3 / 5. Počítadlo: 33

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.