CYPRUS z Bratislavy – májový výlet s letenkami za 53€!

Nissi beach Cyprus
Nissi beach, Ayia Napa, Cyprus

Májový výlet k moru na Cyprus! Máme tu pre vás tip na lacné letenky do Paphosu už za 53€ za let tam aj naspäť dohromady! Navyše s odletom z našej Bratislavy.

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 14-18.05.2023. V nedeľu z Bratislavy odletíte a o 4 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

V tomto období môžete očakávať teploty niekde okolo 25°C. Ak teda nemáte radi také veľké horúčavy, tento termín môže byť práve pre vás(iba more bude ešte studenšie)

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Paphos
53€
napr. 14-18.05.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Ideálne zvoliť ubytovanie s bezplatným stornom, kde vám nič nehrozí. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Theo Sunset Bay Hotel – 4* obľúbené ubytovanie v Paphose s viac ako 2500 hodnoteniami s priemerom 8,5/10. Z bazéna v zariadení máte krásny výhľad na Stredozemné more. Od pláže budete vzdialení len asi 150 metrov. Bezplatné storno je ešte aj pár dní pred odletom. Raňajky sú v cene. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 432€ – 216,00€/osoba, 54,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 14-18.05.2023 si viete požičať auto od 92€. To pri dvojici vychádza na 46,00€/osoba, 11,50€/osoba/deň. Pri štvorici 23,00€/osoba, 5,75€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Bratislavy na Cyprus

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 10

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?