Cyprus v júli z Bratislavy od 68 EUR! Top sezóna za super ceny

Nissi beach Cyprus
Nissi beach, Ayia Napa, Cyprus

NA Cyprus sa dostanete v TOP sezóne v mesiaci júl priamo z Bratislavy bez prestupu už od 68 EUR so spoločnosťou Ryanair. Využite super ceny a užite si dovolenku na Cypre.

Termín napríklad na 7 nocí 6-13. júl.

Kalendár termínov pri letoch do Paphosu aj z iných letísk si môžete pozrieť na tejto stránke.  (Pelikan.sk)

letenky na Cyprus

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Ryanair momentálne umožňuje zmeniť termín letu zadarmo 7 a viac dní pred odletom alebo dokonca úplne zmeniť destináciu letu. Táto služba je za normálnych okolností spoplatnená. Platí sa iba rozdiel v cene leteniek, ak by v novovybranom termíne bola cena vyššia ako tá, za ktorú ste letenky kupovali na pôvodný termín.

V základnej cene letenky je možné zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x20x25cm. Ak by ste jej potrebovali viac, je možné si priplatiť priority boarding, kedy si na palubu budete môcť zobrať aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne je možné si dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

Vstup na Cyprus a návrat na Slovensko

Na Cyprus môžete vstúpiť s očkovaním bez potreby absolvovať karanténu alebo testovanie. Stačí mať potvrdenie o očkovaní v anglickom jazyku. Podľa toho čo nám píšete priamo z Cypru, bez problémov akceptujú potvrdenie vydávané Ministerstvom zdravotníctva cez korona.gov.sk. Ak zaočkovaní nie ste, absolvovať PCR test musíte pred cestou na Cyprus a rovnako tak musíte absolvovať aj druhé PCR testovanie po príchode. (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu). Celé podmienky pre nezaočkovaných si môžete pozrieť na tejto stránke.(my sme momentálne červená krajina)

Všetci, ktorí plánujú letieť na Cyprus musia taktiež vyplniť digitálny formulár na tejto stránke.

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Tieto pravidlá platia pri písaní tohto článku. Môžu sa v čase meniť – preto vždy sledujte príslušnú stránku MZV.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 17

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?