CYPRUS – septembrový výlet ku moru už za 26€!

Paphos

Ak by ste si ešte počas septembra chceli užiť letné počasie a zaletieť si na chvíľku ku moru, máme tu pre vás tip na letenky na Cyprus, ktoré sú dostupné už za 26€!

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 20-24.9.2021 – v pondelok odletíte, v piatok sa vrátite naspäť.

Ak by ste chceli využiť víkend, môžete letieť na v termíne 24-27.9.2021 – od piatku do pondelka s tým, že za letenky dáte 32€!

Na Cypre sú bežne aj v septembri teploty okolo 30°C. Ak teda nebudete mať vyslovene smolu na počasie, nebude problém stráviť aj nejaký čas pri mori kúpaním.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky do Paphosu aj z iných letísk na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina). Ak by ste potrebovali zmeniť dátum či destináciu, Ryanair vám 7+ dní pred odletom za túto službu nebude účtovať poplatky. Dopláca sa iba prípadný rozdiel v cene leteniek.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Paphos
26€
napr. 20-24.9.2021
Viedeň
Paphos
32€
napr. 24-27.9.2021

Tip na ubytovanie

Capital Coast Resort And Spa4**** ubytovanie priamo pri mori nachádzajúce sa len 11 km od letiska v Paphose. Za izbu na 4 noci s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, TV či Wifi zaplatíte ako dvojica 342€ – 171€/osoba, 42,75€/osoba/noc. V cene sú aj raňajky!

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania na Cypre s tisíckami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup na Cyprus a návrat na Slovensko

Cestujúci z ktorejkoľvek krajiny, ktorí preukážu, že boli zaočkovaní proti COVID-19 všetkými požadovanými dávkami registrovanej vakcíny, sú oslobodení od absolvovania testov či už PCR alebo antigénových testov tak pred príchodom, ako aj po príchode na Cyprus.

Neočkovaní sa riadia podľa farbou rizikovosti krajiny z ktorej prichádzajú. Zelená, oranžová alebo červená. Pri zelenej netreba pri príchode test. Pri oranžovej treba negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín pred príchodom. Pri červenej treba test aj pred príchodom aj po príchode. Slovensko je aktuálne zelené. Viac info priamo na stránkach MZV.

Pri lete naspäť na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Paphosu

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?