CYPRUS s odletom z Bratislavy – letenky za 20€!

Old fishing boat in Limassol harbour. Cyprus

Ak by ste sa chceli pozrieť do Stredomoria aj počas zimných mesiacov – máme tu pre vás tip na letenky z Bratislavy na Cyprus za 20€!

Letí sa do mesta Paphos, pričom za najnižšiu čiastku je dostupný dlhší termín 13-24.1.2020.

Ak by ste chceli letieť na kratšie – môžete skúsiť  termín na predĺžený víkend 24-27.1.2020, kedy vás letenky budú stáť 33€.

Aj počas januára pritom teploty na Cypre nie sú ani zďaleka také nízke ako na Slovensku. Bežne môžete cez deň očakávať 15-20°C – čo na zimnú bundu určite nie je.

Zobrať si so sebou môžete jednu menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste chceli aj väčšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm, treba si priplatiť priority boarding, ktorý vás v tomto prípade bude stáť +20€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Paphos
20€
13-24.1.2020

Spojte si výlet na Cyprus s návštevou Izraela

Termín 13-24.1. je predsa len jeden z tých dlhších. Z Paphosu si však môžete spraviť ešte výlet niekam inam. Napríklad do Tel Avivu v Izraeli.

Spiatočné letenky v termíne 14-17.1.2020 sú dostupné za rovnakú cenu 20€. Čiže za výlet Paphos + Tel Aviv zaplatíte čo sa leteniek týka iba 401€.

Koľko stojí prenájom auta?

Povedzme, že by ste si chceli prenajať auto na Cypre na taký týždeň. V tom prípade začínajú ceny niekde na 50€. Áno – na celú dobu.

Samozrejme k tomu potom treba prirátať aj náklady na pohonné hmoty.

Odporúčame si pozrieť ponuky autopožičovní napríklad na webe Rental Cars , ktorý vám ich rovno aj porovná. Dá sa tam pritom aj priamo auto zarezervovať – my to tak v 90% prípadoch robíme. Na webe si auto zarezervujeme a potom si na letisko prídeme iba po kľúčiky.

Kde hľadať ubytovanie?

Ubytovať sa lacno mimo sezóny na Cypre by nemal byť problém a pokojne viete nájsť aj ubytká s cenami okolo 10€/osoba/noc. Čiže celý výlet vás nemusí stáť vôbec veľa.

Odporúčame sa pozrieť na weby Booking.com aAirbnb.comkde nájdete tisícky a tisícky ubytovacích zariadení.

TIP: Airbnb ponúka každému novému členovi vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Paphosu

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]
[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?