CYPRUS počas augusta – letenky z Viedne už za 20€!

Old fishing boat in Limassol harbour. Cyprus

Ryanair momentálne ponúka úplne top ceny leteniek aj pri letoch na Cyprus na LETO 2020. Augustové letenky si viete kúpiť už od 20€!

Ako príklad môžeme uviesť termín 22-29.8.2020. Budete mať teda týždennú dovolenku v tom najlepšom období na návštevu Cypru

Navyše Ryanair momentálne ponúka zmenu termínu pri letenkách zarezervovaných na júl/august 2020 bez poplatku za prípadnú zmenu termínu. Ak by ste teda neleteli, termín si môžete zmeniť bez bežného poplatku, ktorý sa pohybuje medzi 40-100€. Zmeniť termín si následne môžete na niektorý z termínov do konca roka 2020.

Zobrať si so sebou môžete malú tašku 40x25x20cm. Väčšia príručnú batožinu sa dá potom prípadne doplatiť(príplatková služba priority boarding.)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Paphos
20€
napr. 22-29.8.2020

Kde hľadať lacné ubytko?

My odporúčame predovšetkým známy Booking.comMáme s nimi len tie najlepšie skúsenosti = nikdy sme nemali problém. Nájdete pritom na ňom veľkú väčšinu ubytovacích zariadení.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Nech už si však ubytko vyberiete kdekoľvek – vysoko odporúčame zarezervovať také, ktoré bude mať bezplatné storno napríklad týždeň, dva pred odletom. V tejto dobe je fajn mať istotu, že aj keby sa niečo zmení, o peniaze neprídete.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

CYPRUS počas augusta - letenky z Viedne už za 20€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 2 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?