CINQUE TERRE – letené letenky z Viedne už za 33€!

Cinque Terre, let do Janova

Cinque Terre patrí k najkrajším miestam Talianska, na akých sme zatiaľ boli. Dnes tu pre vás máme tip na letenky do Janova so skvelou cenou 33€ za let tam aj naspäť dohromady!

Janov sa nachádza od Cinque Terre len niečo viac ako 85km. Prípadne Môžete zakotviť v niektorom z miest v okolí a do Cinque Terre skočiť iba a na deň či dva.

Za najnižšiu cenu je možné letieť v termíne 23-30.6.2022. Vo štvrtok odletíte a o týždeň neskôr vo štvrtok sa vrátite späť.

Prípadne ak by ste chceli letieť počas letných prázdnin, v termíne 7-14.7.2022 zaplatíte za letenky 59€.

Ďalšie termíny si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Janov
33€
23-30.6.2022
Viedeň
Janov
59€
7-14.7.2022

Ako sa pohybovať medzi dedinkami v Cinque Terre?

Medzi dedinkami chodia pravidelne a pomerne často vlaky. Na dopravu si odporúčame kúpiť Cinque Terre Card – na deň stojí 16€ a na dva dni 29€ a umožní vám pohybovať sa medzi jednotlivými dedinkami neobmedzene. Normálne by ste len za jeden presun zaplatili 4€ – takže niet nad čím váhať ak sa chcete pozrieť do všetkých dediniek.

Okrem toho vám táto karta umožní vstup na všetky treky v Cinque Terre, zadarmo jazda autobusmi medzi dedinkami Cinque Terre, zdarma záchod a Wifi na železničných staniciach.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Pri rezervovaní ubytovania vieme odporučiť dva medzinárodné portály – Trivago.co.uk či Booking.com.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni jazdí pravidelne SlovakLines. Lístky kúpite už za 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Janova

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.9 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?