CINQUE TERRE – krásny región Talianska s letenkami za 20€!

Cinque Terre, let do Janova

Čo tak si spraviť výlet do jedného z najkrajších regiónov Talianska? Máme tu pre vás tip na výlet do Cinque Terre, pričom za letenky do neďalekého Janova zaplatíte iba 20€!

Janov sa nachádza od Cinque Terre len niečo viac ako 85km. Prípadne Môžete zakotviť v niektorom z miest v okolí a do Cinque Terre skočiť iba a na deň či dva.

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 12-15.01.2023. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Janov
20€
napr. 12-15.01.2023

Tip na ubytovanie

Le Coste by Arbaspàaštúdio priamo v Cinque Terre v mestečku Manarola. K dispozícii budete mať vlastnú kuchynku, kúpeľňu aj WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 240€ – 120€/osoba, 40€/osoba/noc. Na ubytovanie priamo v Cinque Terre veľmi dobrá cena.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 12-15.01.2023 si viete požičať auto od 85€. To pri dvojici vychádza na 42,50€/osoba, 14,17€/osoba/deň. Pri štvorici 21,25€/osoba, 7,08€/osoba/deň. Ak by ste si nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky do Cinque Terre

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?