ČIERNA HORA – výlet v prvej polovici októbra s letenkami za 20€!

Čierna Hora, Perast

Čo tak si spraviť výlet v prvej polovici októbra do Čiernej Hory? Spiatočné letenky na výlet na 4 noci sú dostupné už za 20€!

Letí sa s WizzAirom, no cena je rovnaká či máte členstvo Wizz Discount Club alebo nie.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 11-15.10.2022. V utorok z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť.

Teploty môžete očakávať niekde okolo 20-25°C. Pozerali sme ako to teplotne vyzeralo v tomto období až do roku 2015. Pri asi polovici rokov sa teploty pohybovali stále veľmi vysoko medzi 25-28°C. No boli aj roky, kedy boli tie teploty okolo 18-21°C. Ak by ste teda išli za kúpaním, treba mať pripravený aj záložný program, keby vám počasie nevyšlo. 

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Podgorica
20€
napr. 11-15.10.2022

Tip na ubytovanie

Iberostar Slavija5***** zariadenie v Budve len 300 metrov od pláže s bazénom na streche s výhľadom na more. Predchádzajúci hostia ho hodnotia priemerne 8,9/10. Dostupnú budete mať izbu s klimatizáciou, TV, WiFi aj vlastnou kúpeľňou. Raňajky sú v cene. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 398€ – 199,00€/osoba, 49,75€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Podgorice

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?