CHYBA! Letenky z Talianska na Seychely za skvelých 289€!

famózne Seychely
By: Jean-Marie Hullot - CC BY 2.0

CHYBA! Ak by ste radi leteli na Seychely za lacné peniaze a nevadí vám vycestovať za letenkou do Talianska, máme tu pre vás výbornú ponuku! Letenky z Ríma či Milána na Seychely pod 300€!

Ide o chybné stanovenie cien, preto kým vám spoločnosť nepotvrdí, že letíte, neodporúčame rezervovať dodatočné letenky do talianska a ubytovanie. V minime prípadov sa stáva, že spoločnosti po zaplatení ešte tieto lety zrušia. 

Nižšie sú odkazy na stránky Flipo(nemecká mutácia Pelikan.sk). Letenky sú dostupné aj na iných weboch, ale u tohto predpokladáme najväčšiu pravdepodobnosť, že skutočne aj budete letieť. EDIT 12:02: Letenky boli pridané aj na Pelikane, linky zmenené na Pelikan.sk – rezervácia v slovenčine

Ak vám nejaký termín nepôjde, skúste dať refresh(F5) a nakliknite ho znova a takto to urobte niekoľko krát. Ich systém má tú chybu, že niekedy to vypisuje že je letenka vypredaná aj keď nie je, kvôli tomu, že na tú istú letenku sa v ten istý moment „dodazuje“ aj niekto iný. A keďže nie sme jediný kto túto ponuku zverejňuje, tak tých ľudí bude strašne veľa. 

Veľa šťastia.

Kalendár termínov

Miláno - Mahé - Miláno od 289€

Kalendár termínov

Rím - Mahé - Rím od 299€

Kalendár termínov

Miláno - Dubaj - Mahé - Miláno od 315€

Kalendár termínov

Rím - Dubaj - Mahé - Rím od 335€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Mahé

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?