CHYBA: Havaj s odletom z Paríža od 330€

Havaj je snom nejedného dovolenkára či cestovateľa. Havajské ostrovy patria k tým najkrajším aké tu vôbec máme. Aktuálne sa objavila zle stanovená cena letov spoločností British Airways a American Airlines kedy máte možnosť letieť na Havaj z Paríža už od 330€!

Keďže ide o zle stanovenú cenu, určite si pred rezerváciou prečítajte náš článok -> Našli ste chybovú tarifu? Toto by ste mali vedieť pred rezerváciou

Termíny za najnižšiu cenu sú dostupné v mnohých termínoch od januára do marca 2017. S rezerváciou v prípade záujmu nečakajte ani chvíľu, ceny môžu byť veľmi rýchlo opravené.

Cez vyhľadávač Kayak vám to nájde spoločnosti, ktoré ponúkajú letenky najlacnejšie. Ak chcete mať čo najväčšiu šancu, že vám to prejde, rezervujte si letenky priamo cez stránky British Airways alebo cez Expediu s cenovkou 358€. Ak by ste chceli rezervovať letenky cez Pelikan v slovenčine, cena tu začína na 368€ za spiatočný let.

Lety sú väčšinou s dvoma prestupmi v Londýne a Los Angeles(pri niektorých letenkách American Airlines je na ceste tam prestup iba jeden v Londýne)

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Paríž
Honolulu
od 330€
16-31.1.2017

Ako sa dostať do Paríža?

Do Paríža na letisko Paris Beauvais(iné letisko ako to z ktorého budete letieť do Honolulu) lieta z Bratislavy spoločnosť Ryanair. Bežne sa bez podpalubnej batožiny letenky pohybujú na pár desiatkach eur, s podpalubnou batožinou sa v pohode viete dostať na cenu do 100€ za spiatočnú letenku

Ubytovanie

Lacné ubytovanie hľadajte buď na stránkach Airbnb.com, čo sa v prípade Ameriky často krát vyplatí, alebo ak plánujete byť ubytovaní v klasických ubytovacích zariadeniach využite Booking.com s najväčšou ponukou a dobrými cenami. 

letenky Havaj

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?