CHORVÁTSKO: ZADAR počas leta s letenkami za 38€!

mesto Zadar

Letná dovolenka v Chorvátsku! Máme tu pre vás tip na lacné letenky do Zadaru s odletom z Viedne už za 38€ za let tam aj naspäť dohromady!

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 26.07-02.08.2023. V stredu z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v stredu priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zadar
38€
napr. 26.07-02.08.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Ideálne zvoliť ubytovanie s bezplatným stornom, kde vám nič nehrozí. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Apartments & Rooms Petra3* ubytovanie v severnej časti Zadaru. Má viac ako 240 hodnotení s priemerom 9,3/10. Od pláže je vzdialené 500 metrov, od letiska 11km. Izby majú klimatizáciu, kúpeľňu, TV aj WiFi. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 758€ – 379,00€/osoba, 54,14€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Zadaru

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?