CHICAGO z Viedne na rok 2021 – letenky už za 339€!

Chicago , USA, pohľad na mesto

Ďalšou destináciou v USA, kam sa dajú kúpiť letenky na rok 2021 za veľmi slušnú cenu je Chicago v štáte Illinois.

Spiatočné letenky z Viedne,  a to aj na letné mesiace, sú momentálne dostupné už za 339€.

Termíny sú dostupné na dátumy od marca do júla 2021. My však odporúčame voliť neskoršie termíny – povedzme jún či júl 2021, kedy je najväčšia pravdepodobnosť, že by sa malo cestovať podstatne normálnejšie.

Celý kalendár termínov si môžete nájsť na tejto stránke.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

V cene je možnosť zobrať si základnú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Chicago
339€
marec – júl 2021

Autobusom na letisko vo Viedni

Na letisko vo Viedni sa dostanete napríklad slovenskou spoločnosťou Slovak LinesJazdí tam takmer 20x denne a jednosmerné lístky sa dajú kúpiť už od 5,90€.

Kde hľadať lacné ubytko?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.comRezervujeme cez neho zariadenia roky a nikdy s nimi nebol žiaden problém. Dá sa tam pritom veľmi dobre filtrovať napríklad aj podľa recenzií predchádzajúcich klientov.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Chicaga

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?