CHICAGO – letenky v mnohých termínoch za 269€!

Chicago , USA, pohľad na mesto

S lacnými letenkami do USA pokračujeme! Po lacných letenkách do New Yorku za 269€ sa nám tu objavili aj letenky do Chicaga s rovnakou cenovkou!

Ak ste teda plánovali cestu do Chicaga či do Illinois, toto je skvelá príležitosť ako ušetriť stovky eur. Za tú dobu čo prevádzkujeme Letenky za babku si lepšiu cenu na lety do Chicaga skutočne nepamätám.

Termínov je mnoho a je si z čoho vyberať. Či už chcete letieť na jeseň, cez zimu alebo na jar. Lety sú dostupné od septembra 2016 až do júla 2017.

Počas letu absolvujete jeden krátky prestup v Berlíne. Zobrať si so sebou môžete príručnú batožinu + 1 kus podpalubnej batožiny do 23kg.

Let tam
Let späť
Cena
Termíny
Rezervácia
Krakow – Chicago
Chicago – Praha
269€
september 2016 – júl 2017

Potrebujem víza?

Ak neplánujete byť v USA dlhšie ako 90 dní stačí vám si vybaviť elektronickú autorizáciu ESTA a mať biometrický pas. Ak budete mať autorizáciu aj pas, víza potrebovať nebudete. Viac sa o tom dočítate na stránkach amerického veľvyslanectva:
https://slovak.slovakia.usembassy.gov/bezvizovy_program_a_esta.html

Ako sa dostať do Krakowa?

Do Krakowa sa viete veľmi dobre dostať napríklad s dopravcami PolskiBus či TigerExspess. Ak to máte k termínu letu ešte ďaleko, môžete skúsiť počkať aj na nejakú tú akciu. Často krát tieto spoločnosti spúšťajú promo akcie, kedy lístky stoja zlomok klasickej ceny. 

Kde hľadať ubytovanie?

Ak pôjde o ubytovanie v klasických hoteloch a ubytovacích zariadeniach, určite zvoľte portál Booking.com s najväčšou ponukou ubytovacích zariadení. Ak by ste pre vás nič vhodné predsa len našli, môžete skúsiť ešte web Airbnb.com cez ktorý sa máte možnosť ubytovať u miestnych hostiteľov. 

letenky Chicago

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?