CHALKIDIKI – septembrové letenky z Viedne už za 20€!

Septembrová dovolenka či výlet pri mori v Grécku? Máme tu pre vás tip na lacné letenky do mesta Thessaloniki, ktoré sú aj na prvú polovicu septembra dostupné už za 20€!

Thessaloniki sa pritom nachádza len pár desiatok kilometrov od obľúbeného dovolenkového regiónu Grécka – Chalkidiki.

Za najnižšiu cenu je možné letieť v termínoch 11-18.9.2021, 14-18.9.2021, 7-18.9.2021 či 18-21.9.2021(predĺžený víkend od soboty do utorka).

Do Thessaloniki však lieta množstvo liniek a nielen z Viedne. Ďalšie linky a kalendáre termínov nájdete na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si – priority boarding pri potrebe ďalšej väčšej príručnej batožiny, prípadne klasické možnosti podpalubnej batožiny.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Thessaloniki
20€
napr. 11-18.9.2021
Viedeň
Thessaloniki
20€
napr. 18.21.9.2021

Tipy na ubytovanie

George & Sia's Housekrásne ubytovanie s veľmi vysokým hodnotením(9,7/10) len 300 metrov od pláže. Za 7 nocí tu zaplatíte ako dvojica 442€ – 221€/osoba, 31,5€/osoba/noc. Dostupné budete mať celé štúdio s balkónom, výhľadom na more, vlastnou kúpeľňou, WiFi, TV a klimatizáciou.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania so stovkami ďalších zariadení na Chalkidiki na tejto stránke.

Pravidlá vstupu do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadované očkovanie, negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia plne zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Plne nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdí slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines. Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke. 

letenky z Viedne do Thessaloniki

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)