CHALKIDIKI s odletom z Viedne – augustové letenky už za 17€!

Aj do Thessaloniki sa dá letieť počas leta za výbornú cenu. Spiatočné letenky s odletom z Viedne sú napríklad na august dostupné už za 17€ za let tam aj naspäť dohromady.

Thessaloniki sa pritom nachádza len pár desiatok kilometrov od obľúbeného dovolenkového regiónu Grécka – Chalkidiki.

Najlacnejšie letenky sú dostupné v termíne na druhú polovicu augusta – 19-26.8.2021. Odletíte vo štvrtok ráno a späť sa vrátite o týždeň na obed.

Do Thessaloniki sa však dá letieť aj ďalšími linkami, prípadne z iných letísk. Kalendáre termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Thessaloniki
17€
19-26.8.2021

Tip na ubytovanie

Hotel Horizontas – zariadenie len 40 metrov od pláže a 36 kilometrov od letiska v Thessalonikách. Za izbu na týždeň s klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou, TV, WiFi a balkónom dáte za 7 nocí ako dvojica 496€ – 248€/osoba, 35€/osoba/noc. Predchádzajúci hostia hodnotia zariadenie veľmi dobre – 8,9/10 a lokalitu ešte vyššie – 9,8/10.

Prípadne si môžete pozrieť celú ponuku ubytovania s tisíckami dostupných zariadení na tejto stránke.

Vstup do Grécka a návrat na Slovensko

Na vstup do Grécka je momentálne vyžadovaný negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín alebo potvrdenie o zaočkovaní proti Covidu-19. Viac info na stránkach MZV.

Pri lete na letisko vo Viedni majte vypísaný tento tranzitný formulár. Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na viedenské letisko jazdí pravidelný slovenský dopravca Slovak Lines v rôznych časoch počas celého dňa(či noci). Lístky sú dostupné už od 7,90€ v jednom smere – objednať sa dajú priamo na ich stránke

CHALKIDIKI s odletom z Viedne - augustové letenky už za 17€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?