Cestuj cez leto po Európe! 50% zľava na neobmedzený počet jázd vlakom v 33 krajinách Európy!

Vlak

Plánuješ toto leto cestovať? Máme tu pre teba tip na parádnu akciu Interrail. K 50. výročiu ponúka 50% zľavu na neobmedzené lístky v 33 krajinách.

Čo to znamená? Kúpiš si lístok na 1, 2 alebo 3 mesiace a počas nich môžeš cestovať po Európe. Lístok ti platí vo všetkých väčšine európskych krajín.

Koľko stoja takéto lístky?

  • 1 mesiac za 502€ 252€ pre osoby do 27 rokov, 670€ 335€ pre osoby 28+
  • 2 mesiace za 548€ 274€ pre osoby do 27 rokov, 731€ 365€ pre osoby 28+
  • 3 mesiace za 677€ 339€ pre osoby do 27 rokov, 902€ 451€ pre osoby 28+

Akcia platí iba počas dneška a zajtrajška!!! Ak teda plánuješ takýto lístok kúpiť, odporúčame príliš neváhať. Rezervovať môžeš tu.

Pri lístku pre osobu s vekom 28+ rokov je možné pridať aj jedno alebo dve deti úplne zdarma.

Kde lístky platia?

Vo všetkých krajinách EÚ, Čiernej hore, Turecku, Bosne a Hercegovine, Nórsku, Švajčiarsku, v Severnom Macedónsku, Srbsku, Veľkej Británii. 

Vo všetkých krajinách s lístkom cestujeme neobmedzene u všetkých štátnych dopravcov. Navyše je možné jazdiť s Interrail aj u mnohých súkromných. Celý zoznam dopravcov nájdete na stránkach Interrail tu.

Jediné obmedzenie je cestovanie v domovskej krajine – v prípade Slovenska máš zdarma jednu cestu mimo krajinu a jednu cestu naspäť.

Budem platiť niečo navyše?

Pri rýchlovlakoch, nočných vlakoch alebo rôznych miestenkových vlakoch je možné, že to bude od teba chcieť menší doplatok. Niečo ako práve miestenku. Vieš si však plánovať trasy tak, aby si sa vyhol linkám, kde je takýto doplatok vyžadovaný – Interrail majú na to vlastnú appku.

Krajiny v ktorých je možné po zakúpení lístka cestovať zdarma: Rakúsko, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Veľká Británia, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Čierna Hora, Holandsko, Severné Macedónsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Turecko

zľava Interrail

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)